photo1 photo2 photo3 photo4 photo5 photo6 photo7 photo8 photo9 photo10


Obrona Rozprawy Doktorskiej

czwartek 10.12.2015
Dziekan i Rada Wydziału Budownictwa i Inżynierii  Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uprzejmie informują o publicznej obronie rozprawy doktorskiej Pani mgr inż. Weroniki Kowalik p.t.: „Badania parametrów biometrycznych i wytrzymałościowych roślin szuwarowych umacniających brzegi wód”.Obrona pracy odbędzie się 16 grudnia 2015 roku o godzinie 14:15 przed Komisją Doktorską w Auli II Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159.

Promotor: prof. dr hab. inż. Jerzy Jeznach.

Promotor pomocniczy: dr Kinga Pachuta.

Recenzenci: dr hab. Katarzyna Glińska-Lewczuk, prof. nadzw. Uniwersytet Warmińsko-Mazurskiego, dr hab. inż. Mariusz Sojka – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu.

Z pracą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Głównej SGGW w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 161, a z recenzjami na stronie wydziału.

Ponadto praca doktorska i recenzje są dostępne u Sekretarza Rady Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159, pok. 151.


Brak komentarza

Brak komentarza.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Copyright © 2009 – . Wordpress Theme developed by Web Hosting Fan.


Zaloguj się